osobní návštěva salónu

Máte zájem o osobní navštívení našeho salónu?

Velice rády Vás uvítáme v našem salónu a vyzkoušíme společně různé šaty, aby jsme našly ty pravé.

Pro návštěvu je nutná rezervace - ideálně přes tento formulář.

 

SLEDUJTE AKTUÁLNĚ

Instagram a facebook

  

šití šatů na zakázku

⚠️Objednávky na svatební šaty šité na zakázku na březen a duben bereme pouze do Vánoc! Objednávky na květen max. do poloviny ledna. Nebo do naplnění kapacity. 

Pokud objednáváte šaty šité na míru, je nutno objednávat 4-6 měsíců před Vaší akcí!

Potřebné informace k šatům šitým na míru:

své míry zadejte do komentáře v objednávce

Šaty budou šité a přizpůsobené přesně na Vaše míry. Vždy jsou ušité na centimetr přesně dle Vámi dodaných mír. Nestává se, že by bylo ušité v jiné než Vámi dodané míře, tedy šaty padnou jako ulité. Zapínání je na šněrování, je možné nechat ušít i se zipem, ale šněrování je většinou estetičtější a šaty lépe sednou. Díky šněrování nevadí, pokud se trošku špatně změříte či lehce naberete či zhubnete, šněrování se stejně dokonale přizpůsobí postavě a šaty krásně sednou (+ díky šněrování je zajištěna celkově značná variabilita velikosti, tedy se šaty pak dají případně snadno prodat). Opravdu je šité přesně na Vaše míry a určitě šaty sednou. Tabulka s požadovanými mírami je níže.

Standardně, pokud není zákazník informován o změně, jsou šaty v topu vypodložené a vystužené několika vrstvami a i v délce s podšívkou. Dle modelu mohou být použité kostice a vystužení pod prsa.

Pokud je vrchní vrstva průsvitná (tyl, organza, šifon, krajka), tak jsou spodní vrstvy sukně minimálně z podšívky a saténu.

Standardně jsou šaty šité min. ze 2 vrstev - vrchní látka a podšívka. 

Jako bonus jsou ještě i nadstandardní možnosti domluvy ohledně dodatečných úprav střihu dle Vašich potřeb, kdy se šaty mohou nechat upravit dle přání zákaznice. Například přidání či odebrání vlečky nebo ramínek, změna barvy i jiné, tato nadstandardní služba může být zpoplatněná/či zdarma dle společné domluvy.

obrázkový návod:

 

VZORNÍKY BAREV:

satén

zobrazení barev se může jemně lišit dle nastavení monitoru
pro přesnou volbu můžeme poskytnou k nahlédnutí všechny vzorníky v salónu

vzorník šifonu

 

vzorník taftů

 

 

 

VOP

Šaty na míru je zboží upravené pro zákazníka. 

 


Naše webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají s jejich vylepšováním. Abychom cookies mohli používat, musíte nám to povolit. Kliknutím na tlačítko "OK, souhlasím" udělujete tento souhlas.
OK
nastavení
zakázat