osobní návštěva salónu

Máte zájem o osobní navštívení našeho salónu?

Velice rády Vás uvítáme v našem salónu a vyzkoušíme společně různé šaty, aby jsme našly ty pravé.

Pro návštěvu je nutná rezervace - ideálně přes tento formulář.

 

SLEDUJTE AKTUÁLNĚ

Instagram a facebook

  

inspirace

Dny se zkracují, noci se prodlužují, a to znamená jediné – období plesů, vánočních večírků a nocí strávených v divadle je tu. Připravte se na něj s námi a vybavte se do nové sezony šaty, které vynosíte na všechny zmíněné příležitosti. 

 

 

Malé černé

Málokdo o nich neslyšel. Malé černé jsou jakousi malou módní ikonou mezi všemi šaty. Jedná se totiž o tak univerzální kousek, že se hodí téměř na všechny možné příležitosti, stačí jen přidat správné doplňky.

Nejklasičtější verzí malých černých jsou jednoduché pouzdrové šaty bez zdobení, ale pokud chcete zvolit něco trošku odlišného, poohlédněte se po variantách se zdobenými rukávy, s výšivkou nebo třeba ozdobným páskem či síťovinou.

Pozor si dejte zejména na výběr střihu, který by měl vaší postavě lichotit, ale v zásadě platí, že střih do písmene A či klasické pouzdrovky sluší všem, bez ohledu na váhu, výšku či věk.

 

Malé modré

Pokud již malé černé máte nebo se v nich cítíte smutně, vyberte si mezi koktejlkami v modré barvě, které sluší jak světlovláskám, tak tmavovláskám. Co se týče délky, vybírejte podle události, na kterou si je chcete vzít.

Na večírek si klidně vyjděte v mini, na plesy zvolte spíše midi délku pod kolena, která působí více slavnostně.

 

Lesk a třpyt

Ačkoli by se mohlo zdát, že flitry jsou již okoukaná záležitost, není tomu tak. Díky nim se totiž stanete hvězdou jakéhokoli večírku, a to s minimální námahou.

Alternativou jsou pak šaty z lesklého sametu, který je letos rovněž trendy. Oboje pak už stačí jen doplnit jednoduchými doplňky, které se s výraznými materiály nebudou příliš tlouci.

 

Velké večerní

Pokud vás čeká významná událost s nálepkou „black tie”, velké večerní róbě se nejspíše nevyhnete. 

 

Sexy červené

Pokud se nerada halíte do tmavých barev, vyberte si koktejlové šaty v odstínech červené. Tato barva je totiž odjakživa spojená s láskou, vášní a ženskostí, a proto je tou pravou pomocnicí, pokud se chystáte do společnosti, ve které nechcete zapadnout.

Vyberte si mezi sexy krajkovanými modely nebo zvolte raději rafinovaně nařasené šaty. Výběr je jen na vás.

 

 


Naše webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají s jejich vylepšováním. Abychom cookies mohli používat, musíte nám to povolit. Kliknutím na tlačítko "OK, souhlasím" udělujete tento souhlas.
OK
nastavení
zakázat